Standart Tip Kabuklaşma Kuponu İmalatı

        Standart tip kabuklaşma kuponları jeotermal hatlarda çökleme takipleri için yüksek basınç kuponu kullanmaya gerek olmayan hat çalışma basıncı 10 bar ve altı olan jeotermal akışkan iletim hatlarında kullanılmaktadır.

         Standart Tip kabuklaşma takip kuponlarının imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır.

İmalat :

Gövde İmalatı :

Standat tip kabuklaşma kuponlarında gövde ve salmastra kutusu AISI   304 Kalite malzemden tek parçada imal edilmektedir.

Kabuklaşma Mili :

Müşteri talebine ve iletim hattı branşmanına göre istenilen boyutlarda paslanmaz ve karbon çelik olarak imal edilmektedir. Mil ucuna açılan vida ile kupon yivi mile montajlanabilmektedir.Mil üzerine kaynaklı olarak montajlana kulakçıklar ile mil gövdeya gijonlar ile sabitlenmiştir. Bu sayade Yüksek basınç altında daha emniyetli bir çalışma sağlanmış olmaktadır.

Sızdırmazlık :

Bu tip kuponlarda sızdırmazlık göde içerisinde mil üzerine 5x yumuşak tip salmasrta sarılması ve bu salmastranın mekanik sıkılık kontrolünün yapılması ile sağlanır. Mekanik sıkılık kontrolü pirinç salmastra baskı malzemesi ile sağlanmakadır. 160 C de 10 Barg basınç değerine kadar dayanım sağlanmaktadır.

Teknik Destek :

Ürün ile ilgili montaj ve mekanik bakım desteği ekibimizce sağlanmaktadır.